Вікторія Шерстюк
Заступник генерального директора з продажів
+380504626184
/victoria456781230

StarLight Brand Content — дім продажів спонсорства та брендованого контенту на каналах та ресурсах медіа-групи №1 StarLightMedia. Ми компанія, що збільшує виручку бродкастерів та ліцензорів, монетизуючи контент та інші види інвентарю. Для цього розробляємо спонсорські продукти і формати для рекламодавців, що сприяють взаємному зростанню бізнесу.

У нашому портфелі такі відомі адаптації міжнародних форматів як Masterchef, X-factor, The Biggest Loser, The Bachelor, Top model, Got Talent, Survival, So You Think You Can Dance, The Battle of the Sexes; успішні власні та партнерські проекти Ревізор, Хата на тата, Ранок у великому місті, Dizel Show, Вар’яти; серіали власного виробництва, що мають неабиякий успіх в Україні та за її межами Кріпосна, Перші ластівки, Козаки та інші. >>

Першокласний контент StarLightMedia охоплює усі цільові аудиторії, а професіоналізм та досвід нашої команди дозволяють ефективно вирішувати маркетингові задачі брендів та створювати надихаючі історії, які мільйони глядачів щодня бачать у захоплюючих серіалах, масштабних реаліті та улюблених шоу.

Ми використовуємо такі інструменти >>:

  • медійне спонсорство
  • інтеграція бренду
  • брендований контент
  • ліцензування
  • розробка та виробництво креативних матеріалів

За понад 10 років ми реалізували понад 3000 успішних кампаній для 600 брендів. >>

Сьогодні StarLight Brand Content — беззаперечний лідер промо бренду в контенті України по кількості реалізованих спонсорських форматів та розроблених нових продуктів.

StarLight Brand Content є членом Асоціації європейських медіа сейлз-хаусів — European Group of Television Radio Advertising (EGTA), ми вносимо вагомий вклад у розвиток європейської індустрії брендованого контенту. Участь в Асоціації дає доступ до потужної європейської бази кейсів та досліджень, на основі яких розробляємо нові продукти та формати.